Balustrady i poręcze

Balustrady i poręcze
Balustrady i poręcze upiększą każdy balkon lub taras, dobrane odpowiednio do stylu budynku tworzą z nim doskonałą całość.

Balustrady kute malujemy natryskowo lub pędzlem w każdym kolorze z palety RAL, w kolorach młotkowych lub antycznych, stosując najpierw odpowiedni podkład antykorozyjny dla lepszej ochrony przed korozją. Łącząc tradycyjne balustrady z elementami z drewna nadajemy im niepowtarzalny wygląd. Doskonale prezentują się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Drewno bejcujemy lub lakierujemy na dowolny kolor.

Balustrady ze szkłem charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i wysoką estetyką. Są doskonałym zabezpieczeniem dla małych dzieci, jednocześnie nie przysłaniając widoku z balkonu. Do produkcji takich balustrad stosujemy laminowane klejone szkło bezpieczne VSG. Może ono być przezroczyste, matowe, grafitowe, zielone lub brązowe.

Obecnie bardzo popularne stają się balustrady ze stali nierdzewnej, które są niezwykle estetyczne i jednocześnie odporne na korozję. Wewnątrz budynków najczęściej stosuje się wykończenie szlifowane satynowe lub inox. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, ponieważ nie widać na nich zabrudzeń, łatwo je wyczyścić a ewentualne zarysowania łatwo usunąć we własnym zakresie. Na zewnątrz stosuje się natomiast stal nierdzewną polerowaną lub gładko szlifowaną, ponieważ jest ona bardziej odporna na warunki atmosferyczne.